Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz Jason19 #13796 üzenetére

    Sajnos a debugban nem tudok segíteni, mert Skyrim alatt nem használok modokat, nincs gyakorlati tapasztalatom. Csak elméleti síkon tudok tanácsot adni. Bár ismerem a belső mechanizmusokat, mi mit működtet, de ténylegesen nem használom a modokat. A CTD már nemcsak script, hanem komolyabb ütközésekre utal. A lényege itt is ugyanaz: Egy adott referenciát (ez lehet egy tárgy, egy script, egy bármi, ami mod útján módosítható) két vagy több dolog egyidőben módosít, vagy egyik a másik előtt módosítja, így borítja a másik működését. De ismétlem, ez elmélet, és nem tudom ténylegesen megmondani hogy ez és ez ütközik.
    Néhány gondolat:
    - BOSS log mit mond, hány "unrecognized plugin" van? Ezeket ugyanis nem rendezi, és simán hülyülhetnek ha rossz helyen vannak.
    - Látom, van fent időjárás mod (CoT). Readme-kből nézz utána, hogy a többi modban nincs-e időjárást buzeráló rész, vagy néha külön plugin.
    - Az ilyen frostfall/basic needs/realistic needs/stb. modok komoly scripteket használnak, és mélyre nyúlnak, lévén alapvető dolgokat módosítanak. Van-e utalás readme-kben hogy egy adott mod kompatiblis-e vagy nem egy másikkal?
    Én továbbra is script ütközésre voksolok, szerintem alaposan nézd át a readme-ket, néha az ember könnyen átsiklik a requirementek felett, és nem veszi észre elsőre.

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák