Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umbibumbi1

    tag

    hogyaza...nem tudom ki hogy van vele,de nekem pc-n úgy szétesik a grafika ha épp nem dob le a szerverről,hogy csak pislogok.főleg a belső terek esnek szét,a külső helyszínek meg villognak meg amit akartok.ha ez nem lenne akkor egészen szép lenne.remélem javítják majd a dolgokat a végleges verzióig,mert ez így eléggé nem jó.olyan 1,5-2 órát raktam bele,de remélem még legalább annyit sikerül majd normálisan mint az első részébe.

    van pár dolog ami áttekinthetőbb,de nagy változást nem találtam eddig.

  • umbibumbi1

    tag

    helló. van tippetek miért csinál random olyanokat,hogy vagy a grafika esik szét,vagy a hangok tűnnek el teljesen,vagy konkrétan kifagyasztja a gépet? minden driver friss,hirtelen elképzelésem nincs az egészre,de teljesen kiakaszt.

    még kérdés:
    ha csapatban vagyunk és shd technológiát veszünk fel akkor csak az kapja meg aki felveszi??? mert ez így érdekes és 4 karakternél már macera is.ugyanez a kérdés vonatkozik a kulcsokra is,azoknál is ez van?

    köszönöm.

  • umbibumbi1

    tag

    válasz zseko #4804 üzenetére

    szia
    először is marha nagy segítséget szerintem ne várj itt,én is csak érdekességképp olvasgatom,de arra jöttem rá,hogy mindenki csak a saját kis szettjeit meg szintjét mutogatja....

    először is döntsd el milyen fegyvereket használsz.van aminek a tűzgyorsaság az erőssége (RPM),van aminek a sebzése,de ennek általában az rpm és a tárméret az ára.a shotgun is remek,csak lassú és közelharci.
    hirtelen ajánlott mondjuk egy mk17 vagy hasonló,az egy elég erős fegyver.aztán majd variálsz.

    az,hogy először a main storyt csináld végig szerintem egy hülyeség,inkább területről területre haladj és akkor nagyjából elég erős leszel,hogy továbbmenj.
    ne feledd a fegyvermodifikációt.kiválasztod a használt fegyvered és F billentyű.már ha lehet.a kis fekete négyzetek mutatják modolható-e a fegyver vagy cucc és mennyi mod fér bele.
    de modolni itt már csak akkor tudsz ha a quartermaster-nél kifejleszted az adott perket.ilyen a grip,muzzle brake,optics és társai.ott fenn tudsz variálni jobbra a skillek,perkek között.
    ehhez shd tech fog kelleni,ismét egy változás az első részhez képest,itt mindent ebből fizetsz.
    ha csapatban játszotok akkor úgy vettem észre csak az kapja meg a faction keyt és az shd tech-et aki felveszi,szóval majd erre figyeljetek.

    ami fontos,hogy ami változott a modoknál az az,hogy ad valami bónuszt,de cserébe csökkent is valamit.erre majd figyelj.
    alapvetően a játék csapat alapú,lesznek helyzetek amiket már egy idő után nem biztos,hogy megoldasz egyedül.
    cuccokból próbálj törekedni nyilván az armorra is,de nagyon fontos,hogy ha lehet állíts össze szetteket amik bónuszokat adnak.ezeket az inventoryban látod az adott cucc jobb oldalán.ha valamelyik brandtől használsz több felszerelést egyszerre,akkor egyre több bónusz jön (asszem max 3 talán).plusz erre jön a tárgyak saját bónusza ha van neki.

    ha szétkapsz fegyvereket vagy felszereléseket akkor 2 különböző materialt kapsz,ezeket a theater districtben összeszedett csajnál tudod felhasználni aki közben átkerült az operation base-be a bejárattól balra lévő szobába.ott tárgyakat tudsz craftolni,random értékekkel.ehhez kellenek a gyűjthető nyersanyagok.

    remélem tudtam segíteni valamennyit.

  • umbibumbi1

    tag

    agyvérzést kapok ezektől amikor szétesik a grafika....fogalmam nincs mi okozza.egy idő után jön elő oszt onnan restart...

  • umbibumbi1

    tag

    sziasztok.
    kérdezhetek valószínű egy egetverő hülyeséget? honnan tudjam milyen verzióm van? előrendeltem az ultimate-et és meg is kaptam a kódot a megfelelő időben,de miért van az,hogy folyamatosan ajánlgatja nekem a uplay store a Year one passt amikor elvileg megvan? hirtelen még nem tudtam rájönni honnan derítsem ki minden stimmel-e.köszi előre is

  • umbibumbi1

    tag

    válasz woker #6782 üzenetére

    szia
    köszi a választ,valahogy eddig elsiklottam az áttekintésen efelett (nekem a uplay magyar nyelvre van állítva).
    ott van a season pass,megkaptam a két fegyvert is (meg is lepődtem,mert az elsőben kaptam két szettes tárgyat,de 30-ast).
    a ruhákban most hirtelen nem vagyok biztos,de kaptam az elején valamiket,szerintem az volt az.
    de már annyi mindent nyitottam meg szereztem,hogy a fene sem emlékszik :)

    én a cdkeys.com-ról rendeltem elő,ha jól emlékszem vagy 11-én este vagy 12-én reggel ott volt a kulcs,azt tudom,hogy amint volt időm telepítettem is 12-én és indítottam,hogy minden oké legyen.nem volt hiba.
    egy kulcsot kaptam,de mikor olvastam,hogy van ahol kettővel oldják meg akkor már forgattam a fejem.

    igazából csak az a fura,hogy miért ajánlgatja a Year passt.eszembe jutott,hogy nem olyasmi mint a siege Year pass,hogy évadra szól,hanem konkrétan egy éves időszakra,így ha valaki más időpontban veszi meg akkor más lesz a lejárati dátuma vagy ilyesmi.mint egy prémium előfizetés.

    most hirtelen olyan érzésem van ezzel az ultimate verzióval,hogy a játékosnak nem annyira éri meg,hiszen lényegesen többe kerül,de a fejlesztőnek meg bagatell összeg...
    nézegettem mit ad érte,de a fene tudja.úgy voltam vele,hogy az első is nagy favorit volt,itt sem akartam lemaradni semmiről.
    amikor csapatban játszottuk anno az elsőt már akkor is utáltak a többiek,mert néha képes voltam 20 percig pakolgatni a cuccokat :) itt még rossszabb a helyzet :) csak sajna időm nincs …
    működik magyar klán amúgy?van értelme?

    amin meglepődtem,hogy a fegyvermodok negatív tényezői majdnem mind eltűntek.ez játékos hiszti vagy valami más miatt voltak?mert érdekes,de mintha pont a patch után lett volna így …:)

Új hozzászólás Aktív témák