Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz norti #9168 üzenetére

    A probléma az ott van, hogy azért mi sem úgy mentünk be, hogy szar a gearünk, és pl a 2. és 3. fázis az kb 1-1,5 óra alatt lett meg nekünk tegnap.
    Ugye a 3. fázisban a két kutyán kívül nincs mob, ott nem volt feltűnő a dolog, csak annyi, hogy nem mutatta a sebzést (de sebződtek, csak nem látszottak a számok) volt akinek a fegyver tűnt el a kezéből (pl nekem is egy körben), meg volt akinek a hang beragadt.

    Na most ez a 4. fázisra olyan szinten hatványozódott, hogy ott meg elkezdtek egyhitelni bennünket a mobok. Nem mondom, hogy független attól, hogy tudtuk mit kell csinálni, akkor is még gyakorló fázisban voltunk, és ritmust kellett találni, de olyan szinten durva volt a mobok DPS-e, ami az előző 3 fázisban nemvolt ennyire jellemző, pedig az első szakaszban is jönnek a mobok csőstül, illetve a 2. szakasz végén is folyamatosan jönnek az addok a főbossal. Tegnap el is ment a kedvünk 1 óra próbálkozás után.
    Utána még letoltunk 2 heroicot, és volt aki kérdezte,hogy biztos heroicra van-e állítva, mivel gyakorlatilag facetankeltük a mobokat, na most ehhez képest beszélünk egy normál nehézségű raidről...
    Mi lesz még itt Challenge vagy heroic szinten?

    De mondok neked egy tipikus példát ami megtörtént:
    Az elején minden sarokhoz jön ugye 2-2 mob, az egyiket lelőttük, a másik meg elbújt, mivel ugye ha jönnek a drónok, akkor nem egy életbiztosítás ha közben meg egy arany mob hátulól lő, közelebb mentem, és egyszer csak feküdtem, na most, hogy közben kinézett és lőtt, csak lag miatt nem látszott, vagy blindban ilyen jól lő azt nem tudom.
    Pedig a DPS-en is sikerült nekem tekerni, mivel esett 1-2 cucc amire tudtam jobb értékeket pörgetni, és pár nap alatt 2 ezerről nőtt a base dmg ugyanazzal a fegyverrel. 260k armor + 63k HP.

    Ennek köszönhető, hogy újra agresszívebb az AI azokkal a játékosokkal szemben, akiket gyengébbnek ítél meg az NPCknél.
    Mi azt tapasztaltuk, hogy bárki gyengébb tőlük :)

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák