Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnikusz

    veterán

    válasz pzstm #12943 üzenetére

    Köszönjük.
    Ez így szépen felvezeti majd a Year 2 season passt amit biztos bezsákolok.

    Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

  • #75376384

    törölt tag

    válasz pzstm #12943 üzenetére

    Lehet itt jönni a új loot rendszerrel meg a rossz pvp-vel, semmire se jó mennek vele.

    Egy randomokbol álló heroic mostanság nem más mint idióta skill buildek felhozatala, amik kb 0 skillt igényelnek. Az első részben egy taktikussal legalább nem ártott némi tudás, itt viszont...
    sőt a szimpla skill build (golyó, sticky) ott se ette meg legnehezebb szinten a mobokat, itt még az is.

    Szerintem ezt a játékot a kihívás hiánya öli meg. Az, hogy nincs olyan mint anno a legendary. A sok hisztike miatt szét vannak nerfelve a mobok, meg úgy az egész nehézség egy vicc. Illetve jó lenne valami, amit lehet ismételni. Esetleg tényleg jöhetne egy “adott brandet, adott kaszt dob” rendszer.

    Amit megértek, hogy még nincsenek exo ládák. Elvileg még jönni fognak újabb exotic cuccok így a láda mint jutalom később simán bejöhet, most viszont nem lenne másra jó, mint exo komponens gyűjtésére.

  • Habugi

    addikt

    válasz pzstm #12943 üzenetére

    Neee.., ez az időzítés és a sorrendiség!

    Két dolog..

    Egy, cirka negyed éve mondogatom a srácoknak TS-en, miszerint meggyőződésem hogy azok akik a játékot csinálták azóta nem ültek előtte és nem nyúlhattak hozzá, mióta csak megjelent. Ami "tartalom" azóta kijött az mind készen volt már a játék megjelenések pillanatában is, vélhetően egy pár fős technikusi csoport kapott egy ~20-30oldalas doksit, mikor mit merre hogyan de a játékhoz közük nem volt soha.

    (Ezért is térhetett vissza nagyjából az összes "javított" bug minden új content érkezésekor, ctrl c/v és az alapjáték összes kisebb hibája újra felülírta a javítást, aka Hive féle végtelen történet, stb..)

    A készítők pedig a maguk fizikai valójában vélhetően más projectet kaptak, valamit ami erősen határidős mert a Div2 közelébe sem kerültek, nagyon látszik/látszott a játékon, miközben egyre mélyebbre és mélyebbre süllyedt a posványban, akiknek a kódhoz közük volt azok ezt nem hagyták volna megtörténni ha foglalkozhattak volna vele. :N

    Kettő.., cirka 4-6 hete tudni, miszerint 13.-án jön a Borderlands 3, ezt is mondogattam párszor, hogy ha nem akarják a játék üzleti tervét az első fél év után elhelyezni a kukában, akkor sürgősen lépni fognak loot & reward rendszer ügyében, ugyanis bármennyire is tettetik ennyire biztosan nem ostobák.

    Egy Borderlands kategóriájú játékot nem lehet ilyen vállalhatatlan s kritikán aluli szar loot & reward rendszerrel bevárni, mert ha meglépik/megtörténik na akkor onnantól kalap-kabát, elmegy a hajó és nem tér vissza. :N
    Nyugtattam a klántársakat, még a Border 3 előtt elkezdik rendbe rakni a játékot, mert anyagi érdekük..

    Noh és akkor itt tartunk most, szakadtam a röhögéstől amikor megláttam amit linkeltél. :D

    Egyes ponthoz annyi, hogy elkezdődött/elindult a Breakpoint bétája, a készítésében egy fázis lezárult, aztán erre rá pár napra hirtelen a semmiből előkerültek emberkék akik érdembeli változásokat ígérnek, na nem ám jövő hónapra, hanem jövő HÉTRE.., loool..

    ..extra poén, jöhet a kettes ponthoz.., na mi vezeti fel ezt az érdembeli és ígéretes változás listát, na miiiiii, hát persze hogy a loot rendszer (RNG).., és mikor, na mikooooor, hát persze hogy két nappal a Border 3 megjelenése előtt.. :C

    Kiégtem na.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák