Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz #75376384 #21745 üzenetére

    ez volt a mellényen:
    Headhunter:
    After killing an enemy with a headshot, your next weapon hit within 30s deals 125%(150%) of that killing blow’s damage in addition to it.
    This damage is capped to 1500% of your weapon damage.

    van belőle perfect is, az van a nevesített wnh mellényen (chainkiller).

    fejet kell vele lőni, de azt jól. lásd még ide-oda rángatózó npc-k, hitreg, és társai. pirosakon felstackeled a damázst, és onnantól a sárgák is csak egy fejlövés. ha mellélőssz, akkor persze ugrik a bónuszod, és kezdheted előről.

    tegnap próbálkoztam egy focusos változattal (nekem punch drunk mellett provi hátizsák, és kesztyű-tok-térdes slotokban 3 aces van), mert a chainkillhez az én aimom nagyon potato, de nem működött vele annyira jól, mint a digitális szkópos baker. lassabban lehetett vele lőni, így a high risk high revardból csak a high risk maradt.
    úgy vettem észre, hogy az ilyen buildeken is érdemes kicapelni a chc-t (a chd-t nem) a hsd rovására, mert több a damázs.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák