Keresés

Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz MrDerekas #6 üzenetére

    Hátha ha csak annyira lesz pontos az USA térkép, mint az első részben akkor nincs mitől félniük! ;]

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    Sziasztok!

    Kocsikáztam egy kicsit (meg amit itt lehetett) az ingyen hétvégén igaz csak fél napot mert későn vettem észre, hogy lesz. :W

    Elsőre nekem a repülés nagyon tetszett és pont azért kezdem azzal mert attól féltem a legjobban aztán egyre jobban ment az irányítás. Versenyt nem mentem csak hogy menj így menj úgy az könnyű volt.

    A csónak sem olyan rossz igaz hátsó nézetből vezethetetlen pedig onnan lenne élvezetes. Viszont alap csónakkal nem tudtam 3. helynél jobbat menni hiába toltam fullon mindenhol persze orr nézetből mert csak úgy tudtam irányítani rendesen.

    Nem tudom más kocsival milyen az irányítás de én TT-vel kezdtem az pocsék volt nem is néztem van e hard meg többi állás elég bénán fordult olyasmi mint a NFS MW 2012 nyúlósan irányíthatatlan! Nem tudom tuninggal javul e?

    Motorral meg más kocsival nem tudtam menni mert nem jöttem rá hogy lehet kihozni az utcára.
    Ezt a menüt komolyan gondolták? Az egyben olyan egyszerű volt itt meg …
    És miért nincs mobiltelefon a gyorsmenükkel vagy van?
    Ja de tudtam menni motorral terepen ott az is elég össze vissza ment meg valami Ford platóssal, de lehet más volt az hasonló volt mint az 1-ben.
    Mentem oválon ott is valami platóssal de nem éreztem úgy mint az egyben.
    Viszont ami nagyom tetszett az a drift végre nem kell szenvedni és rájöttek a drift autó úgy van építve, hogy keresztben menjen és nem egyenes pályán szoktak menni hanem csak kanyargóson! :C

    Kérdésem:
    Kinek hogy tetszik bocs nem követtem a fórumot az elejétől?
    Megéri megvenni most néztem viszonylag jó áron van a gold is és mi van abban?
    A tuning hogy van verseny győzelmek után adja a játék?
    Autókat, hogy lehet venni játékpénzért vagy hogy? És minden fajtát?
    Nem tudom van e sztori mert én nem találkoztam vele az elsőben nagyon jó volt gyenge autókkal szenvedni.
    Ja igen nem tudtam kilépni nem találtam az exit-et van ilyen és ha igen hol?

    Elsőre ennyi jutott eszembe biztos lesz még kérdés és úgy néz ki megveszem már a repülés miatt is csak érdekel kinek mi a tapasztalata. :R

    [ Szerkesztve ]

  • UFO1

    senior tag

    válasz marilllyo #724 üzenetére

    És a 2 Season Pass abban mi lesz igaz az első részben is egy raklap használhatatlan gép volt.
    De jó most nézem már nincs akció a gold-ra pedig csak 10 euróval volt drágább a simánál. :W

  • UFO1

    senior tag

    válasz nap #725 üzenetére

    Én a numerikust állítom be mindig. Más játéknál az enter a gáz a 0 a fék és a pont a kézi. Itt valamiért az entert nem tudták szétválasztani így a plusz gombbal adom a gázt és itt van az egykerék és a hasalás is az 5-6 gombokon és pont kézre áll, repülőnél fel – le. A másik oldalon meg í – x a balra jobbra mert a shift itt is összeakad felette meg a – d a magassági kormány. Így szerintem elég könnyű vezetni a repülőt csak rá kell érezni.

    Persze ezt is mint az első részt igazán gamepad-al lehet jól irányítani csak az nekem nem áll kézre. :N

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák