Aktív témák

  • lanszelot

    addikt

    válasz CJ4567 #896 üzenetére

    igen, pont így csinálom
    Amúgy a szellem autó is mutatja, ha az mögöttem van, akkor én nyertem ha betelik a csík /a rivális csík, nem a skill zone csík/
    Így nyertem 5-öt , de nem adja meg.
    Még ki is választottam a listából /ghost/ és úgy se.

    Amúgy, hogy valami pozitívat is írjak, a repülő mikor kezdtem iszonyat irányíthatatlan volt, most nagyon jó lett. Faragtak az irányításán, és nagyon jókat lehet szórakozni vele :D
    A többi játékost a térképen megfüstölöm, vagy leszállok elé az autó útra :D
    A monster truck pályán elrepülök alatta mikor ugrat a félcsőben..
    Vagy ugyanott a dupla hurkot átfűzni is jó móka.
    Befűzöd a füstöt az első hurokba, hátra bukfenc, úgy, hogy a második hurokba fűzd be a füstöt.
    Kár hogy nincs akció kamera record, milyen jó youtube videókat lehetgne tolni.
    Viszont a dupla hurkot nem tudja meg a repülő. /ahol az autók motorok mennek ott nem tudja/ Van 2 pereme a 2 oldalán, és felakad a szárnya, mivel nagyobb, de ha még kellő sebességgel mész is bele, akkor is beakad az orra az első hurokban lefele jövet, mintha lezuhannál.
    Kár hogy online nem lehet játszani. Csapatom sincs, és hiába indítok online versenyt max 1 fő csatlakozik, és csak vár a játékosokra. Forzában rengetegen vannak, pedig egyszerre jött. Ez is mutatja mennyivel jobb az. /de ott nincs motor, repülő....tudom csónak sincs, de az qla, vagy még nem éreztem rá/

Aktív témák