Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz PeAdam #853 üzenetére

    Túl árkádos ez a játék az a baj, kellő légellenállás pedig még mindig nincs. Nem azt mondom, hogy legyen Assetto szint(bár nekem az is jó lenne), de ennél egy kicsit jobban eltolhatnák a mérleg nyelvét a szimulátor elemek felé, valami jobb gumifizikát is bele lehetne már végre pakolni, ettől még árkád maradna összességében. Az útlevágásokat buta ugratásokat is kivehetnék a játékból gyerekes az egész, és kevésbé kedvez a vezetési képességeknek. Ha nekimegyek egy oszlopnak csak büntessen a játék és ne jutalmazzon stb. Arra kellene ösztönözni a játékosokat, hogy az amúgy nemlétező nyomvonalon tartsák az autót, használják a képességeiket, ne h*lyegyerek módjára törtessenek át mindenen ráadásul azzal még előnyt is szerezve, mert ez nem követel meg túl sok vezetési tudást. Nekem még mindig a TDU 1 jött be a legjobban, azt a csapásvonalat kellett volna követni. Mondjuk engem még az zavar a játékban, hogy túl sok az olyan részlet ami akadályoz a vezetésben, elvonja a figyelmet összefolyik az egész kép stb, lehet natív 4k-ban kellene tolni :D

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Aktív témák