Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    Hali!
    Ugye az egyik gondom az volt ,hogy a kollekcióba az autók kiválasztásánál zöld vagy kék csíkozás látható, és azt sem látom szinte milyen autót veszek, na ezt most ti is láthatjátok videó formájában...

    A második gondom(lehet láma vagyok) az hogy hiába találtam meg az össze hot rod-ot nem tudom aktiválni őket, (csak az utcai van meg)erre ez a válasz jött segítségképp...

    elmész a hq-ba. ott tudsz "forogni" a "szobák" között. minden HQ-nak van saját hotrod "szobája".

    értem én, de most megláthatod...random lementem egy hotrodhoz, circuit! ki is írja ,hogy megvan mind a 20/20 de nem aktiválhatom, elmentem a circiutba de ott sincs amint az a videóban láthatod, sem szobája sem maga az autó, sőt a saját hq ban sincs semmi

    [link]Videó

    A nagyobb hiba pedig az,hogy ha 5-10 percnél többet megyek ..legyen az verseny vagy csak barangolás egyszer csak egy jelenek meg!

    [link]Videó

    Eddig semmi gond nem volt a játékkal, minden simán működött és szépen ment, mióta jött az új update azóta vannak ezek az anomáliák,....

    Driver frissítés megtörtént, eggyel régebbire, majd a legújabbra, semmi változás...a játékot már 3 x újraraktam de mint látjátok semmi változás...sem szoftverileg sem hardverileg nem változtattam semmin(csak tudnák róla :D)

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák