Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz nap #644 üzenetére

    ugy elkezdett csuszni a kocsi, hogy meg sem allt a lejto aljaig
    Az semmi, próbáld ki hardcore módban egy meredek hegyoldalon oldalt állva...:DDD
    Nem hittem el, amit látok, fizika címén.:O Adott egy full lapos Enzo (súlypontja a béka segge alatt:D), ami ahelyett, hogy csúszni kezdene a meredek füves lejtőn, egyszerűen felborul! Érted, full álló helyzetből, magától.:)) Aztán itt jön a játék készítőinek bosszantó megoldása: amint fejreérkezik, automatikusan resetel*. A folytatást el lehet képzelni... (Ismét felborul, ismét resetel, és ez így megy a lejtő aljáig: na ha vmi, akkor ez fájt.) Mondjuk ez még nyáron volt, az 1.66 patch előtt, azóta lehet, hogy csiszoltak rajta, majd megírom.:R

    * Amúgy ez a megoldás motorozásnál is "vicces", ugyanis ha elesel, azonnal visszatesz az útra, akkor meg nem tudom, minek dolgozták ki, hogy a csórikám valóban elhagyja a motort, ha tkp. sosem látszik...:( Az autó borulásánál is sokkal látványosabb lenne, hogy (ha már egyszer sikerült úgy elszállnod, ami persze ritka), akkor megcsinálja a Palik-effektust, nem mindjárt visszapakol az útra. Tudom, túl sokat akarok.:D

    Jah, ezt még tegnap be akartam írni: Narduccin mentem egy 68. helyezést tuningolt Corvette Z06-tal.:B És még maradt abban a két körben 2-3 mp.:K

Új hozzászólás Aktív témák