Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Bronco80 #2900 üzenetére

    Lélekbemarkolóan melengető a válaszod. Igazad van, nem versenyzek, és azt is megmondom, miért. Mert lámpalázas vagyok. Igen, gyors vagyok (aránylag) közúton, meg sima single verenyen is akár, gép ellen, de amikor akárhányszor én eddig bementem online race-be, olyan szinten idétlen voltam h nem hiszed el. Egyszerüen azért, mert remeg olyankor a kezem, és dobog a szivem. Nem hiszed el, de igy van. Persze, egy idő után ez kisebb mértékben alábbhagy, de, ahhoz sok időnek kell eltelnie.. Pl. sosem felejtem el, ott volt még régebben, amikor Fel-t láttam h benne van a sárga ikonba, mondom, én is.. 8 emberek (Fel is), verseny rajt, szivdobogás, indul. első kanyarban már kisodrodok, mert mindenki búg körülöttem ezerrel és én meg alapfordulaton is 160bpm szivveréssel megyek.. jo, utolérem öket, éppen már az elsőt üldözöm, bumm, egy villanyoszlop, r gomb, nem akar beindulni.. már fél kör hátrányban vagyok. Szegény joy-om a földön landolt, az ujjam meg az esc-n, barátnőm meg rámkiabált h ne ordibáljak már meg káromkodjak...
    Nem megy ez nekem Bronco, én képtelen vagyok egyszerüen hidegvérű maradni, olyan mint te, vagy mint egy igazi autoversenyző, mint nagy kedvencem/autoversenyző példaképem Hakkinen is...
    Ez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák