Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz DigitXT #5883 üzenetére

    Nem akartam összefüggést a 2 közt, csak rosszul fogalmaztam és félreérthető volt, bocsánat. Az itteni PH!-sokat meg főleg nem akartam minősíteni, hisz csak normális egyének vannak természetesen. A "Vérpistikéket" nem az itteni emberekre értettem. :N
    Inkább azt akartam volna ezzel mondani, hogy egy billzetes eleve hátrányban van egy kormányossal szemben. Az autamata váltó sokszor nem vált időben, főleg indulásnál, ahol így rögtön oda van 1-2 másodperc, ami egy versenyen rengeteget számít. Plusz kormánnyal sokkal finomabban lehet irányítani az autókat, finomabb gázadásokra van lehetőség, nagyobb kanyarsebesség érhető el vele a jobb irányítás miatt, stb. Billentyűzeten elég zvaró tud lenni az, hogy egyszerre kormányozz, kézifékezz, váltsál és még az úton is tartsd az autót, miközben nyomodban van az ellenfél kocsija.
    Kormány használatával ez sokkal egyszerűbb, emlékszem én is szépen el voltam anno az NFS 5-ben még a régi kormányommal, de mióta azt nem tudom használni, marad a billzet és a szívás.

Új hozzászólás Aktív témák