Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz Fecdzo #6385 üzenetére

    Nekem is ez volt az ötletem, hogy jó lenne végre hasonszőrűekkel személyesen is találkozni.

    Embereket tudnék, de gondolom te is mozgolódsz más fórumokon is, ahol simán érdekelné az embereket (bár többségében ugyanazok az emberek járnak több helyre is). Attól függ milyen embereket szeretnél. Kezdők? Haladók? 60 éves bácsikák? Olyanok, akik betársulnának egyenrangú félként és szakmailag is tudsz velük eszmecserélni? Intézményiek? Nem mindegy :)

    Őszintén szólva így látatlanba első körben csak olyan embereknek terjeszteném a hírt, akik konyítanak valamit a kereskedéshez (ergó el tudják dönteni saját maguk, hogy ez mire és miért jó nekik, és nem érzik úgy, hogy rávették őket valamire), illetve csak internetes "ismerősöknek" mondanám, amíg magam sem láttam
    Második körben mondanám magán jellegű személyes ismerősöknek és/vagy hozzá nem értőknek is.
    Harmadik körben mondanám szakmabelieknek.

    Egyébként azt gondolom, ha valami jó, akkor eladja magát előbb utóbb (híre megy...), ha türelmesek vagytok.

    1. Kérdés, hogy az elhangzottak alapján egy hozzáértő szem, fül mennyire tudja egyből lemásolni a munkátokat, és egy saját kiadású verzióval learatni a babért?
    2. Nagyságrendileg mégis hány embert szeretnétek az első önálló előadásra? 10-20, 100-200?
    3. Több instrumentumon is tesztelitek?
    4. Működik magasabb idősíkon is, vagy az M5-M10 az ideális? (bár írtad, hogy nincs szerepe az időnek)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák