Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Ferdzsoo #3828 üzenetére

    En jelenleg inkabb hatarido daytradernek mondom magam, habar reszveny swingeket is tolok alkalom adtan. Nem ebbol elek, de mar egy atlagon feluli havi fizunak megfelelo osszeget kepes vagyok megkeresni es erre nagyon buszke vagyok :) mert rengeteg idot es erot es persze penzt oltem bele.

    Szoval anno a magyar piacon kezdtem meg CFD-kel (spreadbetting). Tobb kevesebb sikerrel, de sosem egy szisztemaval. Kesobb forexbe oltem sok idot. Most reszveny swing+opcio tamogatason dolgozom. Forexen egy igeretes automata fejlesztes gyumolcset varom, hogy beerjen, amit itteni kollegak fejlesztenek. Ez nem jelenti azt, h letettem a forexrol, csupan mas instrumentumok kerultek a kozeppontba.

    Felmerulhet a kerdes bennetek, hogy miert nem mondok fel. Egyszeru a valsz.....nem jott el az ideje. Nincs meg akkora tokem hozza. Alkalom adtan muszaly vagyok nagyobb kockazatot vallalni....hogy miert? Mert ilyen vagyok es ezen kell majd javitanom. A masik dolog meg amiert dolgozom, hogy naponta csupan 2 nagyon max 3 tradeem van naponta, amit 15.30-as nyitas utan 16.00-ig de legkesobb 17.00-ig le is nyomok. Utana megis mit csinaljak, meg addig?:)Nem tul jo itthon egyedul , plane, h a kedvesem is dolgozik. Kisse karrierista is vagyok es vagyom az uj kihivasokra.

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák