Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz morhange #3791 üzenetére

    A kilépéssel vagyok bajban én is, itt követem P.P. mester hitvallását és csúszó stoppal mászok felfele ha úgy alakul. Itt megint azaz érdekes mennyi teret engedjek az SL-nek? Ha túl kevés kicsi lehet a nyereség, ha túl sok lehet jóval kevesebb is a nyereség, ha komolyabban el kezdem számolgatni akkor gyorsan kell csinálni, ebbe már kezdek belejönni mi alapján csináljam. Már nem 1x voltam ilyen helyzetben, kb fele-fele arányban kiszálltam biztos de a tervezettnél kisebb nyereséggel vagy pedig rábíztam a csúsztatásra a dolgot és fele esetben sokat hozott, másik felében elvitt. Erre majd kitalálok magamnak valami szabályt, így variálgatni nem lehet, erről majd leszokok.
    Amit még észrevettem és ma olvastam is róla, az egyes pároknál a kilengések. Vannak nyugodt párok és vannak nyugtalanok:), persze a párok kölcsönhatásban vannak egymással ha 1 tagjuk azonos, erről beszéltünk is pár napja. Ezekből az infokból is lehet következtetni trendek alakulására. Mondtam én, minél többet fogok tudni annál kevesebbet..amíg össze nem áll a sok rész egy egésszé xarban vagyok:D

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák