Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Trane006 #165 üzenetére

    Szia!

    Jó kis cégnek tűnik és a platformjuk is nagyon jó. Sajnos mivel nem nagyon vagy otthon az angolban nem merem ajánlani a Tradestationt (ők is foglalkoznak deviza kereskedéssel és talán mintha kedvezőbb is lenne a díjja a platformuk meg angol de nagyon jó, vetekszik az MT4-el)
    Oandánál vannak viszont a legjobb spreadek, azt ajánlanám elsősorban, nekem is ott van számlám. Viszont a kereskedési felületük hagy némi kívánni valót maga után. És hát angol az is.

    Napon belül több kötés esetén éremes nagyon megnézni a spreadeket, hiszen ez nyílván lejön majd a nyereségedből/hozzájön a veszteségedhez.

    Nem igazán értem mit értesz az alatt hogy "könnyen kiszámítható". Ez nagyon relatív! Ha csak simán érzésre akarsz játszani (hogy most ennek felfelé kellene menni vagy esetleg lefelé) akkor inkább azt javaslom, hogy menj el egy játékterembe! Nem vicc, és nem megbántásnak írom csak felhívom a figyelmet, hogy ne így próbáld megközelíteni ezt a világot.

    Ha van gondosan kialakított stratégiád, esetleg lehetőséged is van/volt/lesz tesztelni elemző progikkal (asszem MT4-el is lehet) akkor te magad fogod eldönteni, hogy mennyire működik a stratégiád az adott devizapáron vagy insrumentumon. Lehet a te stratégiád teljewsen más párokon működik jól mint az enyém. Tehát ilyet nem nagyon mondanék.

    Viszont ha többet kötsz napon belül akkor fontos szempont a likviditás és az alacsony spread. Ennek pedig EUR/USD felel meg a legjobban. De a GBP/USD EurJPY GBPJPY is jó lehet. Nézd meg melyik olcsóbb (spread). Az olcsóbbak likvidebbek is egyúttal!

    Nekem nincs náluk számlám viszont a demojukat használom. Sztem nem kell útlevél, elég a személyi. Be kell scannelned. A piros mezők kitöltése fontos a fekete nem. Bár a bank infoi jól jöhetnek ( a te bankod). Úgy látom még arra is kiváncsiak, hogy milyen munkád van meg h milyen előképzettséged van a kereskedésekről...kockázatkezelés nekik. leverage (tőkeáttétel) 1:500-at érdemes lehet beállítani, de még 1:50 is hidd el h bőven elég!

    Viszont mivel kezdőnek mondod magad először éles számla helyett demo számlát ajánlanék!!! Ott gyakorolj aztán ha megvan a rutin akkor nyiss éles számlát!!

    [ Szerkesztve ]

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák