Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csana

    senior tag

    válasz Djuree #330 üzenetére

    Szerintem jól gondolkodtál: Ha leszeded akár a tiéd, akár a spanod akkountjával a gépedre, utána van lehetőséged "backup"-olni a játékot. A steam-ben tudod ezt megoldani, és lényegében egy "képfájlt" csinál a kiválasztott játék(ok)ról, amit később egész egyszerűen, felinstalál a haverod vagy bárkinek a steam-jébe. (mintha egy telepítőlemez lenne) Egyszerű is kezelni.. Azt tapasztaltam, hogy net mindenképpen kell az instalálásnál, de csak azért, mert a telepítés után/alatt verifájingolja, ellenőrzi a telepítést, hogy minden okés e.. Nálam ez 1Megás nettel 10 percig tartott. A TF2-t backuppoltam így , és 3,5 gigás képfile-t alkotott.. (először azt írta kis, hogy 6 giga lesz, de szerencsére nem így történt) Nem akarlak rábeszélni semmire, csak leírtam mit tapasztalatam a steam-es backuppal kapcs..

    szerk: Én ezt a 3 gigás cuccot vinyón elcipeltem másik gépemhez majd elindítottam az indító-file-ját, és csinálta a dolgát.. Szóval semmi szakértelem bűvészkedés nem kellett hozzá.. Csinál egy "telepítőlemezt" -ha akarod kiírod, de szerintem felesleges, elég ha vinyón (vagy más tárolóeszközön) szálítod- a backup mappában a steamen, olyan néven, amilyet addsz neki.. Szóval láthatod hogy nem szór szét sehova semmit, és ha gondolod hogy csak a helyet foglalja kitörlöd, semmi következmény nélkül..

    [ Szerkesztve ]

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Djuree #330 üzenetére

    Pedig 1 fájlos telepítőt csinál (egy nagy exe fájlt), ha backupolod a programot a Steam menüből.

    ***

Új hozzászólás Aktív témák