Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz maross #5864 üzenetére

    Két kérdésem lenne: melyik kerül elő a legtöbbet? Illetve menyire idegesít, hogy a wow dobozmérete eltér a többitől? :D

    Más:
    Pörgetjük a készletet, ezen a héten a Great Plains került sorra, gyors, kellőképpen egymást csesztetős, eddig tetszik :D
    Illetve pár játéknál erősen rezeg a léc, hogy rövid távon megválunk tőlük:
    Hanamikoji (egyikőnk sem szereti az I cut you choose mechanikát, de ezt ezelőtt nem tudtuk..a Szép új Királyság is ezért ment a háztól)
    Mr. Jack Pocket (megfájdul tőle az asszony feje, nekem meg ott van telón, ha kell :D )
    Ticket to Ride: San Francisco (ezzel semmi bajunk, de van két "nagy", így nem nagyon kerül elő)
    Mesebeli Birodalmak (jó is, könnyű is, gyors is...de igazából egyikőnk se venné le a polcról, max, ha eszünkbe jut, hogy régen játszottunk vele)
    Kereskedők Völgye 2. (Párszor játszottuk, szerintem bennünk van a hiba, mindig csak veszünk és építjük a standokat, a kártyák képességét szinte sose használjuk. Ha megy, akkor az 1. rész is megy vele)

    Következő pár hét projektje:
    Unmatchedek (megvettem egy csomó dobozt, de kérdéses, hogy a mi játékunk-e, a hype elkapott, ez van)
    Caper: Europe (nem kapott úgy el, mint reméltem, és külön felb*sz, hogy nem lehet védőzni)
    Juharvölgy (túúúl hosszú, de kap még esélyt a gyorsított variánssal)
    Everdell (K. egyáltalán nem szereti, csak akkor kerül elő, ha én kérem, lehet ezért, de így én se élvezem)
    Botanik (jó, de sose kerül elő, más játékot hamarabb leveszünk a polcról)
    Targi (újra elő kellene venni, és most már a kieggel)

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák