Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz kabelmania27 #80511 üzenetére

    Köszöntem mindkettőtöknek, de mielőtt felhívtam volna nem hagyott nyugodni a dolog és lecseréltem a splittert egy mmwo-ra(eddig csak splitter-t használtam össz hármat, két kettest és egy 4-est) egy teletronik-ra ugye ő 2-8 között csillapít míg a splitter csak 3,5 ,3,8-at ahogy olvasgattam a topikot.
    Most úgy néz ki a felállás, hogy kábel bejön mmwo-ba abból tv felé a 2dB-s ág ami szét van osztva egy 4-es splitterel a tv-k felé(ezek a tv-k külön vannak az én tv-m nem tartozik bele a 4-be) 5-1000mhz-es szintén teletronik, az internet felé meg ugye a 2/8dB-s ág megy. Az internetes ág lent nálam egy splitterel megint szét van osztva egyik ág a tv-be másik a hgw-be. A tv ágba ugye van még egy hpf, fent is a padláson az mmwo tv ágánál szintén.

    Eredmény szerintem ez így jó, maradjon is így. Konklúzió, vagy a splitter dögölt meg, vagy tényleg ennyire felcsavarták a teljesítményt, én az utóbbira tippelek, évek alatt folyamatosan emelkedik, emelkedett. A hibák is messze kevesebbek annak oka sok minden lehet gondolom, vagy nálam a kábelek,(csatikat átnéztem) vagy náluk kint a csatlakozók, kábelnél valami zaj beszűrődhet megsérült(nem mai darabok kb 1994-óta nem nyúltak hozzá). Akadás nincs stabil egyelőre minden, iptv-is és net is telefon szintén, mivel az is ip-telefon.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák