Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz djculture #59437 üzenetére

    Hát lehet, én hiszek neked, bár erre felénk (Invitel terület, 28-as körzet) ilyen sosem történt. Vagy ha történt is, az is valami elszigetelt eset lehetett, mert nem hallottunk róla. Persze Invitel ügynökök erre is vannak, de nem mondanám őket agresszívnak, sem alattomosnak, pedig sokan elpártolhattak már UPC-hez, mert ugye az a kábeles szolgáltató. Bár próbálkoznak, de hát ez a kenyerük, ez érthető is. A mamának meg kell mondani, hogy semmit sem ír alá, sőt senkit sem enged be, hanem megvár minden döntéssel, vagy legalább telefonál a gyerekeknek, mielőtt kaput nyit, és akkor nincsen baj. Felénk olyan dumával szoktak becsengetni, hogy megmagyarázzák, hogy a jelenlegi 60-as vagy 120-as UPC neted helyett, valamivel olcsóbban tudnak ajánlani Invitel-est, mert nyilván úgysem használsz ki ekkora sebességet, ergo feleslegesen fizeted, mert akár 1000Ft-al is lehetne kevesebb a havidíjad. Persze az egy másik dolog, hogy ezért kapnál 5, vagy 10 megás DSL-t, de ezt már annyira nem reklámozzák, csak, hogy olcsóbb. Én már úgy vagyok vele, hogy amikor becsenget, és elkezdi a mondókáját, rögtön leállítom, megkérdezem, hogy optikát ajánl-e, ha nem, akkor viszontlátásra, jöjjön vissza, ha megvolt a fejlesztés.

    Illetőleg volt olyan, amikor telefonon kerestek, állítólag Invitel-től, mert hűséges ügyfelük vagyok, ezért ajánlanak nekem egy kedvező csomagot, ugye hosszabítandó a lejárt szerződésem. Aztán amikor közöltem vele, hogy valami tévedés van, mert több éve UPC előfizető vagyok, akkor elnézést kért és elköszönt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák