Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz #41133696 #52668 üzenetére

    Hát ahhoz képest nekem is tetszik, letisztult stb. Mondjuk, ha lenne belőle fekete azt jobban díjaznám. ;]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • Krystal_s

    addikt

    válasz #41133696 #52668 üzenetére

    Tavaly, mindent cseréltek. Képtelenség nálunk kicsit hozzáértő szerelőt kérni. Állítólag a rendszerben volt valami hiba, de úgy érzem igazán nem oldottak meg semmit. Az ember, aki tegnap félbehagyta a munkát 4-kor (lejárt a munkaidő és kész) babrált valamit az utcában, meg a másik utcában. Úgy érzem nem ért hozzá. Azzal jön, hogy tegyük vissza a csomagot 10Mbit/s-re. Amikor meg 10-es volt, akkor azzal jöttek ,hogy á ez a vonal annyit sem tud. Össze-vissza beszélnek, de más szerelő szerint meg 25-ig menne rendesen. Menni is szokott. Ilyen szakadás még sosem volt, csak rövidebb ideig, de akkor is mindig náluk volt a gond. A mostani eset kb 4 napja kezdődött. A szerelő azt mondta nem árulhatja el, hogy mi a gond, de nem nálunk van a hiba. Tegnap egész nap és ma sem volt net se telefon, kisebb időre jött vissza este 7-től éjfélig, aztán megint semmi. Most értem haza jelenleg megy 15-el és ennyi. Akik picit értettek valamihez már nem dolgoznak a T-nek.
    A sebességgel 4-5 hónapig minden rendben és utána kezdődik a korlátozás. Nem tudom mi lehet a gond, de ha annyira rossz lenne a vonal, akkor abban az időszakban is gond lenne. Szerintem a sok eső, áramszünet, szél miatt romlik a vonal minőség, amit aztán az automata leszabályoz és senki nem néz utána és mikor javul, visszaáll a vonal minősége, akkor az automata azzal már nem foglalkozik, mert csak lefele képes állítani.
    Szóval most, ha menni is fog a net, akkor is 15, este 12 is volt a sebesség. Szegény Router vagy 10 ezerszer próbálta felépíteni a kapcsolatot...Még azt is akarták cserélni, valami feketére. Attól féltem még abból is kapunk valami rosszat, aminek gyengébb a Wifije. Olyat is mondott az ember, ha nem tetszik költözzünk másik városba, ahol gyorsabb a net. Hihetetlen mik vannak, ezt csak az tudja megérteni, aki már átélt hasonló szituációkat.
    A sat tv-ről is lehetne írni, a box rendszer frissítés óta beragad a menü, de a lassúsága kibírhatatlan.
    Utánanézek még mik vannak erre, de ha az emberek buták, akkor azt hiszem mindegy mi a szolgáltató neve, ahol dolgoznak. Régen volt nekünk UPC tv, micro (rádiós) net az még rosszabb volt akkor.
    Úgy érzem itt a hozzáállással és a tudással van a legnagyobb gond és sajnos szinte mindenben, mindenhol. 1 hónap alatt 4db tablet volt nálam, mind hibás, más üzletből. 4x kifizetve, mert a visszautalás is egy rémálom. Utóbbit meghagytam, de hát tudom, hogy majd küldenem kell szervizbe, ami egy újabb kis cécó ááá...könyvet tudnék írni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák