Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz #46824192 #128808 üzenetére

    pontosan ezért tartom magam az elméletemhez, hogy van időm kipróbálni :K
    az meg hogy egy ekkora multi cégnél nem megy minden úgy ahogy az ember elvárja, az valóban kellemetlen, de tudod ennek csak az az oka hogy nem az a döntéshozó akivel telefonon beszél vagy személyesen beszél az ember.
    Az tény hogy vannak helyeztek amiben hibáznak az emberek, de hát emberek vagyunk, hibázhatunk
    valóban kellemetlen az amit leírsz, és én sem szeretném magamnak a felesleges túráztatást, amúgy a búgás általában vagy pattogás lehet valami áramhálózati hiba okozza, vagy kell galvanikus leválasztó vagy valami más megoldás, mert pl én nem rég cseréltem egy asztali PC hangszettet, mert folyamatosan búgott, eléggé halkan ha nem volt teljes hangerőre állítva, ezt egy másik készülék megoldotta.
    szerintem itt is valami hasonló jelenlég lehet a hátterében, de ha ez a zaj mondjuk csak szünetben hallható vagy amikor nincs adás, de műsör közben nem hallható, akkor vállalható jelenség ez szerintem, ezt szeretném kipróbálni, a fentiekben leírtak alapján :K

    ui: nálam pl egy napja nem megy a HBO GO, Telekom szerint a HBO a hibás, a HBO szerint a Telekom :D
    de attól még várok türelmesen, mert mást úgysem tehetek ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák