Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kopa1

    aktív tag

    válasz #46824192 #128255 üzenetére

    Szerintem párszor le lett írva, ha pontosan jönne a timestamp a reklámokról, akkor csak az nem lehetne áttekerhető. De sokszor pár TV csatorna a műsorváltozást se képes normálisan időben a megfelelő formátumban közölni (lsd. pl. Forma1). Lehet hosszú távon meg lesz oldva, de még a Vodának se sikerült megugrania ezt a kérdéskört... 21. század van a szerződésekben, de az EPG esetén sok csatorna még a normális metaadatokig se jut el, örülünk ha a kezdés és a végzés stimmel.
    És nem védve az RTL-t (mert nekem se tetszik az előre tekerés hiánya) de szerintem ők is bevételorientáltak és fix hogy a magasabb reklámbevételért csinálják, hiszen a hirdetőnek azt tudják kommunikálni, hogy tuti látják a reklámukat ha még fel is veszik. Vagy a rosszabbik ha teljesen ki lenne véve a felvétel lehetősége az RTL csoportból... A Spíler is elméletben felvehető lenne, de majdnem minden sporteseményt tiltanak.
    De szerencsére a TorrentTékán meg bármikor bárhova lehet tekerni. :)

    A malmos példa jó, az xy külföldi szerver ping kiugrása miatt is ide jönnek sokan, hiszen globális szimmetrikus gigabites bérelt vonali elérést biztosítunk mindenkinek :DDD

    "a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

Új hozzászólás Aktív témák