Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gandalf

    tag

    válasz dchard #112045 üzenetére

    az egész történet azzal kezdödött, hogy komplett magenta 1-em volt, iptv-vel dsl-el ami a régi faluban 1 dskl-en simán ment, már nem emlékszem mekkora volt a net sebességem..elköltöztem ide, erre mondták h az itteni dsl nem elég a tv-nek..rábeszéltek volna müholdasra, azt meg a háziak nem engedték...végül kiderült hogy uj mem tudom mi van a faluban amihez közel vagyok, ekkor jött mégis iptv, HGW vagy mi cserével, hozták a bonding képes zte-t emiatt és beszerelték ezt a 2 vdsl vonalas valamit...ami röhögve vitte az 50 megabitet, és mondom kb a 9. hó ta tünhetett el az egyik, mert mostmár nincs 50 megabites legkisebb, hanem 30, de azzal az igérettel, hogy aha a vonal tudja nem szabályozzák le..és az uj szerzödésemben is már a 30-as van..de ha 2 vonalam volt, miaz h elvesz egyet szó nélkül, ráadásul akkor amikor én még a 2 vonalasat fizetem, hisz a szerzödést most módositottam..a szerelö meg aki itt kötögetett bemérte a vonalat, akkor azt mondta 150-et is simán vinné..de akkor hogy rendelhetem meg a nagyobbat legalább próbára? a falu le van korlátozva max 30-ra egy vonalon ugy gondolom, de ha nekem meghagyja a kettöt, akkor minden további nélkül ment volna az 50 legalább..mondom fullos magenta elöfizetö voltam, a mobil-al egyött 20k maradt náluk az elözö elöfizetéssel..itt a faluban majdnem mindenki taros, ugyhogy nem hinném h azért venné el mert kell valakinek, hanem azért, nehogy jól érezzem magam...kinek kell ezügyben panaszt tenni, kössék vissza a másik vonalam, hisz épp ezért cseréltették velem a régi eszközt a zte-re..amikor mindkét vonal élt szinte ugyan azok az értékek voltak, illetve a line1-en volt idönként crc error sorozat...de akkor mi az az atteniable vagy milyen rate, az nem elvileg az elérhetö max? ezt a vdsl technológiát nem vágom, régen kábel modemem volt a városban ahhoz valamivel jobban értettem..

    [ Szerkesztve ]

    Gandalf The Grey

Új hozzászólás Aktív témák