Keresés

Aktív témák

  • pootytang

    tag

    Sziasztok!
    Amatőr vagyok a témában, ezért szeretnék felvilágosítást kérni, olvasgattam kommenteket, de mindet nincs időm átbogarászni, ezeket már biztos kérdezték itt :) IPTV-re váltunk, lényegében azért mert itt nincs más lehetőség (sat-tv esetleg, de azt nem szeretnénk) és most analóg kábel tv szolgáltatásunk van, ami finoman szólva is a béka feneke alatti minőségű a FHD tvken. Olvastam egyik hozzászólásban, hogy a HD kiegészítő csomag nem érhető el ha ADSL-en jön az IPTV, nekünk ADSL netünk van azon keresztül jönne (bár a 20 megás net jobb napokon max 18 megával csordogál olyan a hálózat)... azonban én mikor rákérdeztem a szerelő azt mondta elérhető a HD csomag, de csak 1 tv-n lehet nézni egyszerre. Akkor most hogy is van ez ? :) A HD csomag elvileg 1080i? Gondolom ennek minősége elmarad az 1080p-től... Van esetleg valaki aki használ HD csomagot és tudna mondani valamit a kép minőségről? Megéri előfizetni rá? Rákérdezetem hogy a vevőegységen az optikai kimenet 5.1-es e, mert ugye a hd csomagban elvileg van 5.1, erre a szerelő azt mondta igen, a vevőegység használatiában azonban 2.0-s optikai kimenetről írnak... erről tud mondani valaki valamit?

  • pootytang

    tag

    válasz blg #6053 üzenetére

    Köszi a válaszokat. Most, hogy mondod, lehet, hogy VDSL-re fejlesztették már az ADSL-t, de nem vagyok benne biztos, minden esetre a központban telefonszámról leellenőrizték a vonalat és elvileg OK! T-home-os a kábel tv is, itt csak T-s csomagok elérhetőek, vagy a mindig TV. Mindig Tv is lesz egyik tv-n ami még crt és 2 LCD-n lenne majd IPTV. Akkor HD csomagot is rendelek majd hozzá és meglátjuk majd ,hogy hasít :)

Aktív témák