Keresés

Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz kgyuri #3066 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek, a sok ötletet, folyamatos tanulmányozás van.
    DE
    Akkor elmesélem ami ihlette kérdésemet.
    Tegnap este, elkezdődött a BK, a nejem meg sehol, gondoltam felveszem neki, rányomtam a piros pöttyöt, kiírta , felvétel folyamatban.
    Én megnyugodtam, és szépen továbbléptettem a másik csatornára, addig azt néztem, mert az jobban érdekelt.
    És amikor eljött az ideje, hogy a nejem visszanézi, akkor kiderült, hogy a BK -ból csak az egyik részt vette fel, ÉS AZTIS FÓKUSZ címmel, basszus. (gondolom csúsztak a műsorújsághoz képest !
    Tehát nem az adott műsor szerint vett fel, hanem a műsorújság szerint.
    És így a második rész simán lemaradt, ami ugye családi perpatvart okozott, simán levarjúztuk a "felvevőmegállíthatóvisszatekerhető" tudását, kapja be.
    Ezért ihletődött a kérdésem, hogy ha egyszer elindítom, akkor vegye addig , amíg akarom.
    Denyilván erre is van megoldás, csak nem ugy kell csinálni, ahogyan én csináltam.

    A Sony videomon a rec gomb egyszeri megnyomásával 30 perce felvételt állítottam be, ahányszor nyomtam, annyiszor 30 percet tudtam vele felvenni.
    Hirtelen ezjutott eszembe, persze ez nem Sony video, csak az ötlet jó.

    Tehát akkor a műsorujság a dolog titka, ottkell megpöttyöznöm?
    és olyat is tud hogy ha két ( vagy több) csatornáról akarok felvenni , majdnem párhuzamosan?
    Esetleg kis időeltolódással ?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák