Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajzi

    csendes tag

    válasz Cobra. #6213 üzenetére

    Szia!

    Ez egy 245WP LG Flatron, legjobb tudomásom szerint nem ledes.
    Korábban egyszer meghalt, de egy kondicsere meggyógyította, azóta is működik. Egyik leírásban azt találtam, hogy 80W-ot fogyaszt.

    A gépen mindössze egy póker kliens és a Holdem Manager 2 tracket program futott. Tkp a HM2-t is leállíthatom áramszünet idején, hogy csak a kliens fusson, annak szinte nem is kell erőforrás.

    Mellesleg az UPS-nek mindig melegnek kell lennie, ha be van kapcsolva? Mert eddig akár töltöttem, akár akku módban volt, mindig meglehetősen meleg.

    Ha arra a következtetésre jutnánk, hogy megy hozzá a tápom, csak egyszerűen kevés a 800VA/480W, akkor lecserélném Eaton NV1000, esetleg 1400-asra. (hacsak nem kapok jobb javaslatokat itt).
    A problémám ezzel a bolt, ahol vettem. Itt Egerben van egy Vanitron, ott rendeltem hétfőn, csütörtökön pedig személyesen átvettem. Más lehetőségem aligha is lett volna, mert mindent személyesen lehet csak átvenni náluk, nem végeznek házhozszállítást. Garancia címszóval aligha állhatok oda, hisz a szerkezet nem hibásodott meg, mindössze arra hivatkozhatok, hogy áthidalási időnek --25-30 perc (terhelésfüggő)-- adtak meg. A vásárlástól való elállás jogával pedig 8 napon belül élhetek indoklás nélkül, amennyiben sérülésmentesen és hiánytalanul visszaszolgáltatom a terméket, ÉS NEM SZEMÉLYESEN VETTEM ÁT AZT A BOLTJUKBAN. De könyörgöm, tudtommal náluk csak így juthatok a termékhez. Ezügyben megpróbáltam értekezni velük ma telefonon, de nem vették fel. Gondolomígy 15.-e után ez nem sima szombat nekik. Hétfőn fogok újra próbálkozni náluk.
    Ezügyben is szívesen várom a segítő hsz-eket, javaslatokat, véleményeket.
    Köszönettel: Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák