Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz Traxx #3585 üzenetére

    Ezt igazából neked kell eldöntened.
    Most erre mit lehet mondani?Én belülről nem láttam még az FSP-t,smartokat már bőven.Az is bizta,hogy az apc-ben jóval nagyobb akkuk vannak,mint az fsp-ben.(mint már írtam,hogy nekem van olyan is amiben 44Ah-ás akkuk vannak és hibátlanul üzemelnek a mai napig).Abban bizta vok,hogy a mai szünetmentesekkel ezt el kell felejteni,mert tuti alulméretezettek.
    Tudás???Maximum vegyél egy SUA sorozatot(a fekete színűek) és azon már van usb is.Egyébként a Power Chute mind a soros és USB porton tökéletesen működik.(csak nem árt régebbit használni,mert nekem volt olyan,hogy egyszerűen éjjel felébresztette a gépet:) )
    Igazából,mivel nálam gépeket hajtanak,így nem, kell powerchute sem.Bekalibrálom hyper terminál alatt őket,maximum a csinálok egy tesztet a PChute-vel és ennyi.
    A UPS-ek rendszerére,működési elvére nem akarok most kitérni,ha érdekel úgyis utánaolvasol.(azért vannak komoly különbségek és így az akkuk élettartama is jóval növelhető egy komolyabb szünetmentessel).
    Most nézem az FSP oldalán,hogy a 2000VA-es sz*rjukban 2db 9Ah-ás akku lenne?? :F ...Nhah akkor le is beszéltelek az FSP-ről,ha ez igaz :D Ekkora APC-ben minimum 4db 18Ah-ás van :W . Háát ne csodálkozz,hogy olcsó az fsp.Nomeeeg 2000VA/1200W?? qrvára nem tetszi ez alapból,de a többi FSP-n is látom ezt.Nem értem,hogy miként számolták ezt ki.Ha meg a leadott teljesítmény tényleg ennyi,akkor semmi pénzért nem kellene nekem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák