Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Gyöször #23093 üzenetére

    "Amúgy volt már ilyen ipari hulladékod?"

    Egyrészt nem értem, miért ipari hulladékozod azt a terméket, amivel egyébként Te is meg vagy elégedve. Másrészt nem, nem volt még ilyenem, de nem is érzem relevánsnak a téma szempontjából. Jelen topic pont azt a célt szolgálja, hogy összeszedje a téma iránt érdeklődők véleményét. A kolléga feltett egy kérdést, én pedig elmondtam róla a (szigorúan) szubjektív válaszomat. Helyén kell kezelni, lehet vele nem egyetérteni, de ha objektív és mindent eldöntő tételnek tekintesz egy ilyen hozzászólásra, az a Te bajod, nem az enyém.

    Az megint egy másik dolog, hogy a linkelt hozzászóló "úgy voltam vele, hogy ha nagyon nem az amit szeretnék, hát visszaviszem és elállok a vásárlástól...." típusú hozzáállásával nem tudok azonosulni és nem is támogatom, ha valaki ezt a hozzáállást népszerűsíti. A fogyasztónak ugyanis ne kelljen már a tesztelő szerepét betöltenie és plusz költségbe (visszaszállítás, időkiesés stb.) vernie magát akkor, ha tök véletlenül sikertelenül sül el a beszerzés. :U Szóval lehet ajánlani az nJoy-t és biztos vagyok benne, hogy vannak sikersztorik, de ha jól láthatóan vannak rossz vélemények bizonyos szériáról, akkor én speciel nem fogom ajánlani. Ahogy az újabb belépő APC-ket sem ajánlom nyugodt szívvel, annak ellenére sem, hogy egyébként elismerem a márkát és van több APC UPS-em is, igaz, még a régi időkből.

Új hozzászólás Aktív témák