Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cibus

    aktív tag

    válasz Cs1csó #13205 üzenetére

    sziasztok!

    no akkor pár nap használat után leírnám a tapasztalataimat.
    amit ír a kis lapja, h max 45dB és teljes feltöltés 6 óra, az egyszerűen vicc :D
    fogyasztás nélkül a teljes feltöltés inkább 12 óra, vagy még több, ha van rajta valami akkor meg 10%ot feltölteni is több óra. nem 2-3, inkább 4-5 óra.
    a hangja meg.... azt meg inkább hagyjuk.

    dolgát teszi, csomót van áramingadozás, h a lámpa fénye elhanyványul vissza jön, arra biztos jó (gondolom), plusz áramszünetek (amik vannak), mikor pár másodpercre elmegy, visszajön, elmegy, visszajön, azokra teljesen megfelel, úgy, hogy elég sok watt rá van dugva, úgy is.

    viszont ami vicc. nem megy pl a tv, nem megy a beltéri, csak a gépem, monitorom, router. 100%-ra fel van töltve, belépek egy játékba, nincs áramszünet, elkezdek játszani és BEKAPCSOL!!!! a 100%os töltés lemegy egy 5-10 perc után és jön a ventilátor hang. eléggé idegesítő :/ és nem ám feltölt gyors és kész, kikapcsol. neeeem, utána akkor órakat tölt. kikapcsolom mondjuk negyed óra múlva a gépet (ez van 6kor 20-30 perc játék után), elmegyek otthonról, este 8-9kor visszaérek és még mindig megy.

    szóval!
    mivel netes rendelés , ugye 2 hétig vissza küldhetem indok nélkül.
    kérdés: ilyesmi árban, van valami passzív hűtős cucc? nem érdekel engem, ha éjjel nappal megy, ha folyamat töltenie kell, mert nem nagyon bírja, de ne legyen nekem hangja!

Új hozzászólás Aktív témák