Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    válasz Cs1csó #12962 üzenetére

    Hát a monitorok háluljára ~1A áramfogyasztás van írva, és ugye az 230V-on 230W-ot jelent, ami (remélem, hogy) nem reális. Valahol olvastam, hogy egy TFT monitor fogyasztása 30W - 50W közül alakul. A laptop töltője 65W-os, de nyilván nem vesz fel ennyit állandóan. Az átlagos fogyasztást én ~100W körülinek tippelem munkaállomásonként, ami 3 géppel 300W, vagyis ez a konfig elégnek kell legyen. De lehet beszerzek egy fogyasztásmérőt, és megmérem inkább.

    Amúgy nem annyira gyakori a probléma. Már az, hogy lecsapja valami a kismegszakítót, az minden héten előfordul pár alkalommal (tudom, ennek is utána kellene járni, mert biztos van valami konkrét hiba nálunk...), de az egész napos áramszünetek csak évi néhány alkalommal fordulnak elő. Akkor viszont csak nézzük egymást, hogy most mit csináljunk, és a munka nem halad.

    De megálmodom még ezt, nem olyan sürgős egyelőre, csak jó tudni, hogy van kész megoldás :)

    Az aggregátor egy kicsit túlzás lenne :D már így is van egy nonstop szellőztetőventilátor, meg klíma is, úgyhogy nem kell még egy zajforrás :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák