Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz A megváltó #11820 üzenetére

    A cicereg lehet jobb szó rá. Általában estefele kezdi a tücsökmuzsikát. :D

    Így csináltam: Betettem az akksikat, töltöttem fél napot bekapcsolva, de terhelésmentes állapotban. Tettem rá kb. 50%-os terhelést, kihúztam az áramból, hagytam lemerülni addig, míg ki nem kapcsolt magától. Lehúztam róla mindent és kikapcsolt állapotában töltöttem még egy bő fél napot. Ma reggel bekapcsoltam, rátettem mindent, tökéletes. Szóval véleményem szerint (APC leírása alapján) a kalibrálás sikeres volt, VISZONT a jobb oldali led visszajelzők folyamatosan villognak. Az értékük maximális, tehát mindegyik világít. Azt olvastam, hogy vagy túl sok terhelés van rajta (bal oldali terhelés-jelző szerint a kapacitás felénél jár), vagy kalibrálni kell, VAGY (szintén leírás alapján) az üzemidő ~8 perc alatt van. Erre javasolja az APC honlapja, hogy telepítsem fel a PowerChute-ot és állítsam át a pánikértéket.

    Reset the low battery signal time to a lesser value. Take for example a Smart-UPS with 15 minutes of runtime at full charge, and with the low battery signal warning time set for 7 minutes. If runtime remaining is 8 minutes or less , then the battery bar graph LEDs will flash in unison.

    PowerChute Personal Edition fél órája próbálja kikapcsolni a natív energiagazdálkodást, hiába futtatom adminként, nem úgy tűnik, hogy meg tudja csinálni... Fórumokban csak kérdések vannak, válaszok nem nagyon. Win10 amúgy felismerte, Eszközkezelőbel HID USB telepként szerepel az APC Smart-UPS SU750VA-m.

    Bármi tipp? :(

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák