Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz DigitXT #10584 üzenetére

    Igen, az ADSL net miatt a VPS kilőve, úgy néz ki, hogy helyben kell majd a kis szervert összetenni. Gen8 HP vagy T20 dell mikrószerver lesz. De akkor első körben az lesz majd, hogy kipróbálom a mostanival. Most egy Eaton Protection Station 800-as van szolgálatban.

    Szóval egy apró vállalkozás, de generátor kizárva, ez csak alkalmi ingadozásokat vagy 10-20 percnyi áramszünetet kéne áthidalnia biztonsággal. Ha 20 perc után nem javul meg, akkor általában egy napra kiesik a dolog, annyit úgyse fog elvinni egy akku sem.

    Hát, a 24 portosra 15 wattot mondanak, router és switch szerintem csak néhány wattosak. A két NAS arm-os, azok is 20-20 alatt vannak bőven, inkább 30 összesen. A kamera az passz, nem tudom megmondani, de szerintem az sem egy hatalmas fogyasztó. Szóval a kütyük szerintem 60-80 watt környékén vannak.

    Plusz megoldandó még, hogy hogyan lehet minden eszközt értesíteni, hogy áramszünet esetén ideje lekapcsolniuk. :B

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák