Új hozzászólás Aktív témák

  • lenoma

    aktív tag

    válasz Cs1csó #17090 üzenetére

    Kihúztam a konnektorból és másfél percet bírt 370W fogasztáson, utána elkezdte leállítani az egyik PC-t.
    Használtan vettem szállítással 4500Ft-ért az eladó írta, hogy aksi cserés, volt itthon egy Ritek 7Ah-ás ami bírja a teljes lemerítést csak már két éve itthon áll, néha feltöltve.
    Azt tettem bele a gyári 9Ah-s helyett.
    Először teszteltem idle géppel bírta, utána evvel a 370W-at.
    Ennyit nyilván nem fog fogasztani a rendszer, de muszáj volt tesztelni mielőtt beépítettem, mert az 50 kábelt el kell dugni a szekrények mögé a macska miatt.
    A nyomtató nem eszik sokat legalább is a tintasugaras, a lézert valóban nem illik rádugni az UPS-re mert néha 900w-ot eszik mikor 180C-re fűti fel magát, hogy ráégesse a festékport a papírra.
    Most világítással 1 PC amiről írok, + router + monitor eszik 135W-ot. Ezen a fogyasztáson 5-10 percet ki kell bírnia. Majd tesztelem.
    A világítás azért kell, mert nagyfater 93 éves és el ne essen a sötétben, amúgy 2 ledes álló lámpa 26W fogyasztással.
    Telefon zsinor nélküli vezetékes, hogy ne szakadjon meg a hívás....
    Vidéken élek gyakran van apró áramszünet általában 0-10s hosszúak egymás után többszőr.
    Az UPS azért kellett, mert részt veszek ezen az újratervezés programon, az első vizsgán annyi hiba volt a rendszerükben, hogy a másodiknál leírták technikai hiba esetén bukta.
    De mivel felvettek ezen a héten, már hiba nem lehet, mert ha nem megyek át akkor vissza kell fizetnem az államnak 2,56 millió Ft EU-s támogatást.
    Nagyon zavar a ventillárok zaja és éles a hallásom nagyon, ezért 10 dB alatt kell lennie a gépeknek, amit jó hűtökkel és alulfeszelve érek el. Játék közben is 16dB alatt kell lennie, mert különben zavarna.
    Szóval nem fogyaszt sokat a r5 3600+1660S ellenére sem.
    A másik Pc pedig egy zajtalan xeon rendszer 40W-os CPU-val.
    Szerintem egy villámlás azért a hangrendszert is ki tudná nyírni, illetve a sulihoz azért a hang is szükséges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák