Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Sziasztok!
    Lehetetlent kérek: olcsó és megbízható szünetmentes tápot... :D
    Amit szeretnék rákötni: D-Link 2 HDD-s NAS, egyik HDD csak ackupra van konfigolva, azaz többnyire le van kapcsolva, elenyésző a fogyasztása, nem fut se torrent, se más rajta, tényleg backup. fHD monitor 40 W fogyasztással, és a PC kerülne még rá. PC-nek 500 W-al lehet számolni, ez játék alatt mondjuk, de inkább kevesebb. Néztem már minden félét, igazán a normál konnektoros verziók lennének jók.
    Olyan 20 k alatt szeretném megúszni lehetőleg. Ha ebbe nem fér bele minden, akkor csak olyan verzió is jó lenne, amire a monitort nem dugom rá és a SW-je lekapcsolja a gépet.
    Árukeresős link remélem nem gond:
    CyberPower BU600E 600VA [link]
    Gembird EnerGenie 650VA [link] vagy a nagyobb verzió: [link]
    FSP Nano 800VA [link] Márka miatt ez szimpatikus, kevés a dugalj, de az megoldható.
    Legrand NIKY 600VA IEC SHK USB (310009) Jókat olvastam róla. [link] Igaz nem teljesen ez az elképzelés.
    Legrand KEOR Multiplug 600VA [link] Igazán ez tetszik a legjobban, de ha jól értelmezem, ez nem tudja USB-n lekapcsolni a PC-t.

    Mit javasoltok, mi a véleményetek? :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák