Aktív témák

  • Windows NT

    tag

    Most járt le a másfél év hűségnyilatkozatom és váltani szeretnék, mert drágállom a havi 6000 forintot.

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy szolgáltatóváltással, hogyan járok a legjobban ugyanis, ha maradok a jelenlegi szolgáltatómnál akkor havi 4870 forint lenne díjcsomagváltással újabb egy év, ha másik szolgáltatóhoz mennék akkor már 4400 forint körül megoldható lenne, de nem ez a lényeg, hanem az lenne, hogy a múltkor még jó nyáron felhívott valaki és másfél megabytest ajánlott ami a többieknél mind csak egy megás van és szeretném a kettőt összekötni azaz ez az illető 4500 havi bruttóért ajánlotta egy év hűséggel, de mivel messze volt még az időpont ezért nem írtam fel az elérhetőségét.

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy tudja e valaki, hogy melyik szolgáltató ad másfeleset és T-com területen BP-n ADSL-t (Prepaid kizárva), gondoltam itt hátha tudja valaki.

    A 4 MB-es már drága az nem megy anyagilag, kábel meg nincs itt (hál istennek).

    Válaszokat előre is köszönöm.

    Üdv

    Eredeti Windows Valódi Előny!!! Hamis Windows Valódi Hátrány!!!

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Windows NT #1 üzenetére

    A topicodat zártam, van pár topic ebben a témakörben kérlek fáradj át valamelyikbe a kérdéseddel:

    ADSL, de melyik szolgáltató? [link]

    Legolcsóbb adsl ?!?! [link]

    Feel Good Inc.

Aktív témák