Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz hito #8513 üzenetére

    Meg is vagyok. Mindent automatán, vagyis nem nyúltam semmihez. Kis leírás hogyan ment, így kb látsz valamit mennyire gördülékeny nálam.

    Szoval fent van a PS CS6 v:13.0 x64 (laptopon nyomom)

    Rányomok a fájlra és betöltődik a PS, majd egy előreugró ablak Camera Raw 7.0 verza - Nokia Lumia 1020 felirattal felül. Itt lehetne sokmindent állítgatni jobboldalt még a konvert előtt, amit ki is hagytam pl hőmérséklet, színárnyalat, expozíció meg egy csomó minden, ami a ps-en belül is megvan. Alul fotó mentése ahová tetszik és az eredeti felbontásban átkonvertál, majd jobboldalt kép megnyitása. Ekkor betöltődik a PS-ba. Innentől már jpg, mert azt adtam meg mentésnek. Rém egyszerű. Olyan 20MB méretü a mentett fotó, amiből 9MP-be konvertáltam( kép - képméret m......., és így 6MP-re módosult. Persze mindkét átalakításnál a jpg minőség csúcsára állítottam (12-re), kettős köbös élesebb (kicsinyítéshez a legmegfelelőbb) kijelöléssel. Észrevételem szerint ahol mosott volt a kép mosott is maradt, zaj nem számottevő elég jók lettek, rosszabbat vártam. :) Kis méreten lehet plusz élesíteni, mert meglátszik, zaj pedig automata egyszeri emeléssel nem nagyon nő. Van egyébként inteligens(manuális) élesítés is csak úgy érdekességképpen..... ;] Az a sok finomság.

    Na a fájlokat hamarosan nyomom a dropboxomról. Azért nem most, mert laptopról nyomom. Az asztalim most nem üzemel és azon volt a dp kliens. Sajnos most minden régi összegyült fotót ment a gépemre, várnom kell a végére, ha kész linkelem őket új hozzászólásban még napzárta előtt. Már csak 268 fotó van hátra.... :Y

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák