Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forras2

    őstag

    válasz Motion_Blur #32818 üzenetére

    Nem csak ez a szakma, minden szakma, sőt minden melóhelyen hiány van.
    Tatabányán a bridgestone gumi gyárba 300k nettóért nem találnak operátort :o

  • siti

    senior tag

    válasz Motion_Blur #32818 üzenetére

    arra céloztam, hogy hiába vigyázol rá és állsz mellette, ez továbbra is egy használati tárgy, ami el fog kopni, rozsdásodni, belédmennek, rányitják az ajtót, vagy ha egyik sem, akkor telibe kapja egy hasmenéses gólya, vagy csak eszi az olajat, kékhalált dob a fedélzeti számítógép, stb.
    Nincs semmi baj azzal, ha valaki vigyáz a dolgaira, sőt, az a legjobb, amikor másikéra is vigyáz az ember és ugyan ezt kapja vissza, csak nekem fura, hogy valakinek ennyire fontos egy tárgy, amit aztán meg az utcán tárol/használ.

    Ugyan így volt nálam is, majd egy pálinkázós osztály találkozó után mondták, hogy milyen fura volt tőlem, hogy ennyire csak a kocsim. Nem emlékeztem rá, de elgondolkodtam rajta, hogy egy tárgy köré építem az életem (mi fontos nekem?). Azóta nem az a fontos, hogy karcmentes legyen (pláne hogy így 18 évesen már rozsdás is), hanem hogy mennyi élményt gyűjtöttem vele és nem az jön elő, hogy egy felni miatt idegeskedjek, hanem hogy milyen jó volt a Dolomitokban csapatni vele újra. Annak idején telibe fújattam egy kulcsozást is az autón, most inkább lemegyek ebből a pénzből a tengerpartra. 13 éve használom ugyan azt az autót és jó lenne még ennyit kihúzni nálam, de már nem az a fontos, hogy karcmentes legyen.

    (ezt csak azért írtam ki magamból, mert a régi autódról már tudjuk hogy lekukáztak neked négy felnit, a kárpitot, de azt nem, hogy hányszor csókolóztál benne, vagy hogy milyen volt vele hegyi szerpentinen menni. csupa negatív jön. ez is fura. )

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák