Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz elder troll #38716 üzenetére

    Nekem amikor a bölcsesség fogam keresztben volt szájsebészet kellett. Ott orvos rákérdezett, hogy orvostanghalgatók nézhetik e. Mondtam igen. Erre bejöttek kb 20an... :) de a lényeg végig magyarázta az egészet, hogy kell levágni a bölcsességfogat takaró "húst", melyik mélyedésre célszerű rakni a fúrót és persze, hogy mikor lehet eltörni. Na ott van egy fogás amit 4* mutatott (nevére már nem emlékszem), hogy hogy kell betámasztani, megtámasztani, fog alá nyúlni... és direkt kiemelte, hogy ha nem jól csinálják akkor még fiatalnál is simán álkapocs törés lehet belölle, csontritkulásosnál meg fixen. Na ott éreztem, hogy amikor 20kgval ráterhel hajlik az álkapcsom és ha nem lenne a megfelelő helyen a keze az nem lenne mókás...
    Még bent voltam elkezdték dumálni a gyakorlatot, hogy ilyenkor jönnek ilyen olyan esetek és szokásos mód hármas csoportokban jelentkezni.... :)

    btw semmi extra nem volt 4hnkén eszegettem cataflamot egy 48hig és annyival megúsztam.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés