Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz lugosi #59171 üzenetére

    Mi egy ilyen Kyocera 1028 MFP-t használtunk az irodában korábbi szegedi munkahelyemen. Full duplexes, volt, hogy 1500 lap kétoldalas nyomatot küldtem át rajta és hiba nélkül tudta.
    Az eladó bolt vállalta, hogy után gyártott, töltött tonerrel üzemeltessük, amit szintén tőle veszünk és adta rá a garit. A gyári toner mellé vettünk egy után gyártottat. Az egyik használatban, a másik mindig frissen feltöltve a fiókban, 9,8k volt a töltés és 7-9k oldalra volt elég (írtam a számlálót).
    Volt, hogy tonercsere után csíkozott, telefon, jöttek, cserélték új tonerre, mondták, kb 100 oldal alatt kijárja. 250 oldal után is csíkozott, telefon, cserélte az egész dobegységet tonerestül és nem volt csík a továbbiakban. Mindezt a gariidő után.

    Arra, amire nekünk kellett, maximálisan megfelelt, imádtam azt a nyomtatót és boltot.

    Bolt: 4-kor zárt, fél ötkor beesek, aprópénz kiborítva a pultra, 3-an számolják.
    - Már bezártatok?
    - Igen. Mit szeretnél?
    - Full duplexes A/4-es lézernyomtatót vennék irodai használatra.
    - Akkor nyitva vagyunk. :))
    Elmondtam a keretösszeget és egy megbeszélt időpontban nyitva tartási időben visszamentem.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák