Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz FoxiestFox #25247 üzenetére

    Nem vettem a szívemre. Írtam is, hogy nem jó viccnek vettem. Pusztán tettem egy reménytelen próbát. Sajnos mint amikor az utcán rászólsz egy emberre, hogy ne szemeteljen. Ha már rá kell valakire szólni, az már eleve reménytelen.

    (#25250) lugosi: napi 2x3-szor le kell vinni. Az a minimum. Az almos megoldás a kutyánál nem működik.

    (#25254) dying_star: Ez így azért nem túl konkrét. A lakásban tartás sokban függ az adott kutya mentalitásától, fajtájától. Legfőképp a társaság kell nekik, aztán a mozgás, és egyéb ösztönös igények. Sok nagy testű kutya egész nap csak fekszik, ellentétben egy szerinted szoba macskával, aki éjjel több km-t is bejár.
    Aki meg azt mondja, hogy többre tartja az állatot az embernél, azt azért mondja, mert pl. a kutyád akkor is feltétel nélkül szeret, ha egy részeges semmire kellő vagy. Egy ember, meg 500 forintért öl, és ellopja maga tehetlen öreg holmiját. Tehát ez sem szélsőségesebb vélemény attól, mint aki meg öl egy állatot, és azt mondja: de hát az csak egy kutya.

Új hozzászólás Aktív témák