Aktív témák

  • CSorBA

    őstag

    Nah, leírom a teljes szitut. Postolom több topicba is. Barátnőméknek van egy régi gépük, de vírusos lett, ezért újraraktam a wint. Nah, a gép a tesójáé, aki elutazott amcsiba 1 évre, esélyem sincs h. valami telepítő cd-t találjak. Raktam fel everestet, hogy megtudjam h. egyáltalán milyen alaplap, meg miegymás van benne. 1500+os proci, egy ECS K7S5A , a VGA egy Radeon 9100as. A netkeretrendszerrel énis szoptam, de az csak a catalyst control centerhez kell. De a vga driverrel nem lehet gond, mivel próbáltam régivel is (amit találtam itt az utils mappában, szal azzal tuti jó) meg az utolsó hivatalosan jóval is (6.11). Nah, az alaplap honlapján nem találtam semmi lényeges drivert, kivéve azt a VGA sises drivert. azt is felraktam, de semmi változás. Valahol találtam egyforumban hozzászólást, miszerint nem kompatibilis a south bridge a 9100al. Nah de itt régen ment, most meg nem tudom mit kellene felraknom. ötletek? Valakinek valami drivere a laphoz?

    Vagy esetleg valakinek nincs valami hasonlo nvidiaja, és cserélné erre a radeonra? (azzal talán könnyebben megoldanám.. :D )

Aktív témák