Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz parandroid #1474 üzenetére

    Szerencséd van...no meg a notid sem vacsiúj fejlesztés (no offense:R)...azért az XP már eléggé nincsen képben az 1-2 éves alkatrészek terén...:(
    Napi üzemben igen sokat segít egy ilyen ''felturbózott'' XP...:C
    Havonta elkészítjük a frissítését (újabb driverek, újabb ötletek) és nagy az öröm a szervizesek között...:DDD

    primus inter pares

  • ML320

    aktív tag

    válasz parandroid #1474 üzenetére

    Igazatok van :R De csak részben...
    ÁTLAG felhasználó esetén nehogy már a neten kelljen keresgélni! Valamint mi itt egész nap a netet bújjuk, már a pizzát is itt rendeljük, de Magyaroszágon mekkora a szélessávú internet elterjedtsége? Amúgy a notimhoz a gyári drivereket használom. Azt adták hozzá, és jók. Az alaplap szintén. VGA-ból van egyedül referencia driverem. Az újabb lapkáknál meg az ethernetet is telepíteni kell. Ha nincs háló, nincs net, így meg a drivert leszedni kicsit nehézkes. Részben ezek miatt kellett megvennem a notit.

    Valamint ha azt is nézem, hogy itt Vas megye területén az ünnepek alatt megdöglött a T-Online...Ha legál XP-t használok?

    Ez a noti is HP. És nem tudom azt a kibebabrált hangot, és modemet felrakni!!! Egyetlenegy letölthető audio driver van azon a kiherélt oldalon, és az meg nem települ. Se az exe-vel, se kézzel, se erőszakolva... El kell mennem az Office Depoba továbbképzésre...

    Ahogy jeleztem, lehet cikizni, és megkaptam :D Érvek és ellenérvek mindkét fél részéről vannak, és megint mindannyiunknak igaza lesz, de attól még nem szól a hang... Folytassuk valahol máshol, sok lesz az off...

    [Szerkesztve]

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák