Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Balinov #12152 üzenetére

    na, ide én is csak egy régebbi kommentem tudom linkelni

    ...a srác már talán elvégzi következő félévben a fősulit (amit 2001-ben kezdett... szerintem ez lassan rekord lehet), de saccra az elmúlt 15-20évben (mióta van gépe) szinte semmi nem ragadt rá hw/sw témából :( és diplomás mérnök-informatikus lesz... emberileg nincs vele semmi baj, de a szakmai tudása olyan szinten van, hogy egy csattogós falepkét nem bíznék rá... példának okáért: egy gépet nem képes összerakni, majd feltelepíteni egy alap win-t... mindig az egyik figurával csináltatja, akinek talán villanyszerelő a szakmája, de emellett elég magas szintű informatikai tudással rendelkezik, amit perfektül alkalmaz a gyakorlatban :K (nálunk fősulin gyakorlatban kb. utp-kábelt tanultunk összerakni, de ez sem volt újdonság...)

    az a baj, hogy sok ilyen ember tétlenkedik a munkaerőpiacon és a cégek nagy része is csak a papírt nézi :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák