Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    na ilyen sem tortent meg velem, majd elfelejtettem ezt elmeselni, pedig mar majd 3 eves sztori :)
    en is szomszed hozzaerto Pistike lettem, csak az a baj, hogy telleg igy hivnak :D
    egyik ismerosom kert segitseget, de miutan meghaladta a kepessegeimet a dolog, elkuldtem a boltba, hogy ott majd biztosan segitenek neki, kulonben is ott vettuk a laptopot, majd ott ertenek hozza es az egyik haver raadasul ott dolgozik, nehogy vmi hulyeseget csinaljak, jobb a biztosabb dolog... :)
    na igen am, csak a csajszi mastol is kert segitseget, aki hulyesegeket beszelt, es azt ugy adta elo, mintha en mondtam volna...
    par napra ra hiv haverom, hogy milyen hulye vagyok, ilyen baromsagokat o meg nem hallott es kulonben is minek piszkalok bele a gepbe ha nem ertek hozza :F
    erre mondtam neki, hogy en nem is csinaltam semmitsenem, megneztem par beallitast es elkuldtem a csajszit par napja hozza...
    erre haverom mondja, hogy nemreg jart nala a csaj, es teljesen leamortizaltak a gepet, el sem indult...
    mindezt persze ugy, hogy kozben kiderult, az akksikkal volt vmi gond, kicsereltek ujra, de meg ugy sem indult el a windows, ugy elallitottak vmit rajta... :D
    szoval tanulsag: nem biztos, hogy a szomszed Pistike beszelt hulyeseget, lehet eppen a buta user nem ertett a dologhoz vagy elferditette a valosagot... :)

    boldog mikulast :)

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák