Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz TESCO-Zsömle #34424 üzenetére

    Többnyire, azért remélhetőleg nem dobják át az embert, de az értékelések, meg a bizalom pont xart ér.
    Engem dobott át olyan ember, akivel többször üzleteltem és évek óta fórumoztunk, aztán az utolsó bizniszkor
    nem jött az áru kérdem mi a helyzet, erre jön egy :) és aztán semmi több.
    De dobott már át gyerekkori ismerős, 2 rugó nem egy összeg, csak épp lepattant vele.
    De bizniszeltem már olyannal, aki megemlítette, hogy csak most kezdett bele, mert a 200+-os reget "megörökölte" havertól, aki lepattant külföldre.
    Én nem is adok negatívot Faterán pl., mert, amúgy is, annyi lesz az eredménye, hogy egy viszont negatív
    kíséretében leugat, hogy hazudok, nem is úgy volt és ő a becsület mintaképe, töröltessem azt a negatívot, mert bajom lesz, irgum-burgum.
    Nézem a múltkor egy figura számtalan 3-ját, segítőkész, nagyon készséges, barátságos fickó. Erre normálisan
    kérdek tőle, lekezelő, flegmatikus, gúnyolódást kapok a pofámba.
    De nem is a lehúzás a leggyakoribb, hanem az igénytelen csomagolás. Ez kb. általános.
    Direkt kérem, hogy dobozba rakja, ne kenyérpapírba, erre megérkezik a sitt bubis borítékban, meg vékony kartonba göngyölve, vagy egyéb olyan védelmet nyújtó csomagolásban, amiben legfeljebb sálat, pulcsit, féltéglát, hídcsavart lehetne feladni.
    Rákérdek, hogy mi volt ez, mikor megbeszéltük a dobozt és úgy tűnt érti. Semmi válasz. :U
    Gyakori még a "meghirdetem a frankót, elküldöm a szemetet" hozzáállás és van olyan vastagbőrű, amelyik személyes átvételnél is megjátssza. Mondom milyen bontott, visszacsomagolt, törött, hiányos szemetet hoztál ide?
    Még az előbb jó volt, biztos nálam tört el, mikor elvettem. Ja, meg visszacelluxozta magát a dobozba, meg kicsit meg is olvadt a doboz a pszichikai energiámtól mi?

Új hozzászólás Aktív témák