Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    - van két ilyen új bontatlan dolgom, nem érdekli?
    - nem!
    - bontatlan, most hoztam el a boltból, olcsón odaadom...
    - nem, köszi, nem kell!
    - biztos?
    - igen!
    - nem tudna olyan helyet mondani, ahol bevennék?
    - xy cég?
    - áááá, ott voltam, 2000-et akartak adni a kettőért
    - az a baj, hogy garancia és számla nélkül sokkal többet nem is ér.
    - de megvan minden papír hozzá
    - azokkal mi akkor sem tudjuk eladni normális áron
    - mobil internet esetleg? olcsón adom, új!
    - nem!

    no! akinek ebből nem derült volna ki, kissebségi csákó vett a vodkafonnál egy mobil internetet, amihez kapott egy webkamot és egy egeret, azt szerette volna eladni...találkoztam már pár érdekes dologgal, de ez...

    másik fura fazon pénteken:
    - foglalkoztok használt eszközök felvásárlásával?
    - nem!
    - és laptop javítással?
    - azzal igen.
    - van egy laptopom, ami egyik napról a másikra nem kapcsolt be, megnézettem már egy cégnél, ott azt mondták rá, hogy alaplapos és nem éri meg a javítás.
    (először nem esett le, hogy a szar notit akarta elsőre eladni, illetve mindvégig szorongatta a táskát, amiben a gép)
    - egy bevizsgálás után lehetne pontosan megmondani, hogy javítható-e az alaplap vagy mindenképpen cserélni kellene.
    - és a bevizsgálás mennyibe kerül?
    - 3600 ft és jóesetben jövő hét második felére lenne eredmény
    - hát nem nagyon akarok rá költeni, meg kellene is a gép
    bamba nézés>>> :F hát én igazán nem értettem, hogy hogyan akarja megtudni, hogy javítható-e, meg mit csinál vele, ha be sem kapcsol? lehet, hogy a macskákat akarja vele kergetni....
    - és ha javítható az alaplap, akkor az milyen árban lenne?
    - minimálisan nettó 25-30 ezer, de ezt a bevizsgálás után tudjuk megmondani
    - 20 ezerért vettem az egész gépet
    bamba nézés>>>pffff akkor meg mi a fenét akarsz? a két szép szemedért nézzük meg, majd egy csokiért csináljuk is meg?
    - és nem tudod, hogy ki az aki megvenné a városban?
    - itt nemnagyon találsz senkit, aki megvenné, de xxxxx településen van egy notebook szervíz, ők foglalkoznak hibás notebook-ok felvásárlásával, meg tudom adni az elérhetőségüket.
    - messze van...
    bamba nézés>>> :W ~25km és még megyén belül van, Pest van messze...
    - azért megadnád a címüket?
    - persze
    megkapta a címet és VISZLÁT....

    más:
    nem tudja valaki, hogy azoknál az Asus notiknál, amiknek a hangkimenete egyben optikai audio kiment is (pl az F3-as sorozat), a 3,5-es jack aljzaton mikor melyik lábnak melyikkel kell rövidzáron lennie? szétcsapom ezt a gépet, már 2 hónapja cseszik szólni a beépített hangszóró, mert valami szét ment ben, és elsőre úgy néz ki, hogy nem az aljzat, de kellene egy másik ugyanilyen csati működésének a leírása, hogy meg tudjuk állapítani, hogy biztosan jó legyen....

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák