Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    Itt a mérésről a kép Synology 2600 és Wireguard szerver Win10 kliens ~ 200 Mbps -as kapcsolaton.
    Itt meg tudjátok nézni a többit is elnézést, hogy nem szépítem :)
    Elég jól látható, különbség van az OpenVPN-hez képest. Ub.chr-el nem csináltam /ok tesztet mert 99.9% hogy ugyan ezt hozná az alól is.

    Ha valaki belevágna Windows alól akkor a gyors tapasztalatok a TunSafe kliensről.
    1 nem kezel 2 DNS címet ezért ha a script által kitöltött konfigba 2 van az egyiket kell csak átmásolni/beállítani.
    2 nem szereti a használt tap interfésszel a / 32 -t ezért a Address = 10.7.0.2/32 -t átírtam Address = 10.7.0.2/24 -re. (Felraktam a stabil után az 1.5rc2-t is de az se szerette.Nem azért mert 1 DNS nem elég hanem mert érdekelt)
    3 ezek után már csak egy Write error 0xC000023D volt a logban amire a megoldás parancssorból netsh winsock reset volt és Windows újraindítás után elkezdett működni.

    Mindezeket leszámítva a beállítása pofon egyszerű mert kb a Kendek által megcsinált konfigból csak be kell irkálni az alap configban amik különböznek (6 sor ...) és maga a Cofig meg megnyitható a TunSafe GUI -ból.

    Ha nem lenne finnyás a kliens akkor ugye csak a konfigot elég lenne felül írni vagy + bemásolni a könyvtárba és kiválasztani...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák