Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wanabe

    csendes tag

    válasz e90lci #36603 üzenetére

    Köszönöm a felvilágosítást (Mr. Janónak is!). Sajnos egyáltalán nem értek a hálózatos dolgokhoz, ezeket az értékeket a T-s szaki állította be. Nekem meg jó volt, egészen addig, amíg ssl certet nem akartam szerezni a nasra.

    Az első posztomban linkeltem egy cikket, ami a Synology DS-ek SSLlesítéséről szól. Ott írják, hogy a 80-as portnak kintről elérhetőnek kell lennie, nálam ez meg vszleg nem megy, mert mindig fail a vége. Ezt az igényt a Telekomos emberke még nem tudta (nem kértem tőle, mert még én se tudtam).

    Ha a nast átkötöm a Sagemre (és a megadott beállításaidat használom), és a TP-Linket hagyom switchnek (és törlöm belőle a Virtual servers beállításokat), akkor mi kell még, hogy a 80-as kintről elérhető legyen?

    Egy ilyen sort kell csinálnom? 192.168.0.2:80 / 80 / 0.0.0.0:80 / 80 / TCP / Http web / Igen

    Enjoy life - it's later than you feel.

  • wanabe

    csendes tag

    válasz e90lci #36603 üzenetére

    Beállítottam mindent a megdumáltak szerint és kiirtottam a T-s szaki beállításait (ami lehet, hogy felesleges volt, mert minden átirányításának státusza Disabled volt). Elvileg minden működik: ha a böngészőbe beírom a subdomaint, amit megadtam a hoszt adminjában (pl. syn.example.com), megnyílik a NAS Webstation-je. Ha a syn.example.com:5000-et írom be, megjön az admin. Ugyanez https-szel és 5001-gyel: hibás tanúsítvány, de működik. Mégsem tudom legyártani a Let's Encrypt tanúsítványt, mert "A célszerver nem válaszol." Próbáltam 10 különböző időpontban, de mindig ugyanaz.

    Bármi ötlet? Lehet, hogy ilyen beállításokkal nem jut el a kérés a LE szerveréig? Vagy ez jellemző, és csak ki kell várni, hogy egyszer összejöjjön?

    Enjoy life - it's later than you feel.

Új hozzászólás Aktív témák