Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz zack #82481 üzenetére

    Az órabuzik, akik itt vannak, a tradicionálissága, szerethetősége, lelke miatt szeretik az automatát elsősorban. Meg mert sok pici apró fogaskerék, áttétel, csapágy, kuplung, rugó, stb teszi a dolgát, közel tökéletes összhangban. Ezt leírni is szívet melengető, nem hogy csuklón viselni egész nap. Az automatát érzed, amint a rotor körbe leng, ahogy mozog a karod, hallod a billegőt a féllengéseknél, és amikor a chrono gombjait nyomod, érzed, hogy ott nem nyomtatott áramkör van, hanem fogaskerekek. Ettől szép az automata, és az automata chronograph (nekem van chrono, 2 japán, 1 német, ráadásul mind idősebb 30 évnél).

    Ha az automata DS podium instant get számodra, akkor vedd meg. Amit írtál, 180k körül kifejezetten jó ár. A műanyag alkatrészek sem feltétlen rövid életűek, pusztán a vaskalapos órások ódzkodnak az anyagok alapvető jellemző beli különbségeik miatt... Viszont ha a korábbi 5-7 évben nincs konkrét statisztika a meghibásodásukra, akkor nem kizárt, hogy akár még jó is lehet. Csak nem az a nagyon classic. :)
    Az csak saját, amatőr gondolat, hogy az 5-10 éves szerviznél a műa. fogaskerék talán olcsón cserélhető majd... stb..

    Szerintem próbáld meg a DS podium automatát, abban a színösszeállításban, ami neked igazán tetszik, főleg, ha a csuklódon is jól áll. Dobj be majd egy képet, ha gondolod.

    Nem tudom ezt , vagy ezt Nézted-e már, nekem a racetimer-ek nagyon tetszenek (csak egy tipp).

    (#82428) csƵ
    A Mark Maddox nagyon silány minőség. Tavaly karácsonyra ilyet vettem akkori barátnőmnek. Fossilt akartam, de amikor azt mondta, hogy "az óra egy nagyon fontos kiegészítő", akkor úgy döntöttem, hogy 20 évesen nincs szüksége 50 ezres kiegészítőre :DDD
    Megkapta a Mark MAddoxot, 25-é, ami már akkor sorjás volt a szemek bizonyos részeinél. Most, egy év elteltével úgy néz, ki az óra, hogy szebbet sz.rok, csak az nem mutatja az időt..
    Szóval ezt Fossil alatt szvsz nem érdemes, csak Casio talán.

    (#82405) vadászcsiga
    Van neked olyan?
    Nekem van. Bírja. Nem kell nekib.szni mindennek. A csuklód sem bírja, ha rácsukod a kocsi ajtaját :D

    (#82380) 5-ös kezelő
    Itten van csuklón, nemrég vettem ajándékba az 53 éves hangmérnökünknek, nem tudom, hogy milyen színben világít. Tutunál van sok féle, mind 10 ezer alatt jóval... Ő azóta kb le sem vette, azt mondta, hogy visszakapta fiatalsága egy darabját :DD

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

  • -HTC-

    tag

    válasz zack #82481 üzenetére

    Szerintem nyugodtan vegyél Certinát!
    Nekem jelenleg is három darab van különböző félék, és nagyon elégedett vagyok velük! :)

  • TripleB

    senior tag

    válasz zack #82481 üzenetére

    Miért nem csináltatsz neked tetsző órát?
    Pl[link]

    "Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

Új hozzászólás Aktív témák